BNS Makina

BNS Makina web tasarımı ile sade bir çalışma yapıldı. Bursa’da Otosansit Sanayi bölgesinde yer alan firma oldukça başarılı işler yolunda ilerliyor.

BNS Makina website ☼ 15/07/2012

Vizyonları; makina sektöründe ,yurt içinde ve yurt dışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan , teknolojik gelişimlere hızla uyum sağlayan değişimi yönlendiren , kullanıcı ve çalışan memnuyetini en üst seviyede tutan yerli ve yabancı iş ortaklarının en çok tercih ettiği , sektöründe bir dünya şirketi olmak.

BNS Makina , yarının dünyasında lider bir markaolmak için , bugün yapılması gerekenleri fazlası ile gerçekleştirmektedir. Bu yöndeki arge çalışmalarını dün olduğu gibi bugünde kaliteden ödün vermeden sürdürecektir. BNS Makina, Türkiyemizin Sanayi Kentlerinden Bursa'da 1996 yılında açılmıştır. Bugün BNS Makina üretim yelpazesi genişleterek Gıda Makinaları , Band Sistemleri , Su sektörü , Filtre , Paslanmaz Şişe Taşıyıcı , Raid Sistemleri üretiminede devam etmektedir.

Misyonu; çalıştığı firmalara çözüm ortağı bulabilmek . Bunu sağlarken rekabet koşullarının giderek arttığı ve karllığın oranlarının hızla düştüğü günümüzde uygun fiyat ve kaliteli malzeme ilkesinden taviz vermemektir.

Bir diğer misyon ise; satış pazarlamasını yaptıkları ürünlerin gerek teknik destek anlamında gerekse lojistik anlamda hizmet çıtasını üst düzeyde tutabilmek , Ürüne kolay ulaşılabilmesi açısından yurt çapında bayii organizyonu geliştirmek ve bayii hizmet kalitesini standartların ötesine taşıyarak çalıştığımız firmalara avantajlar sunabilmek .

Daha fazlası için BNS Makina web sitesini ve adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siteye gitmek için tıklayın

Projenizi beraber gerçekleştirmek için iletişime geçin !

MURAT DENİZ WORKSHOP © 2017 | BLOG