Moda Eşarp

E-Ticaret noktasında geliştirme aşamalarında ve proje aşamasında olan Moda Eşarp muhafazakar giyiminin öncüsü olma yolunda ilerlemeyi destekleyen proje çizimi yapıldı.

MODA EŞARP LOGO - WEBSİTE ☼ 01/01/2016

Moda Eşarp sitesinde yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir, hazırlanır, en iyi şekilde kombinlenerek sizlerin beğenisine sunulur. Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile Moda Eşarp kısa süre içerisinde Bursa'da ve Türkiye`de modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş milyonlarca kadın için tarzlarını belirleyebilecekleri bir moda referans noktası, markalar için de, indirim öncesi sezon fiyatlarından ve toptan satışlarda bir online platform olmayı hedeflemekte.

E-ticaret sitesi ve logo tasarımı taslak çizimleri.. Site taslak çizimlerini sunumları ile Moda Eşarp proje öncesi bilgi kılavuzu niteliğinde..

Misyonu; çalıştığı firmalara çözüm ortağı bulabilmek . Bunu sağlarken rekabet koşullarının giderek arttığı ve karllığın oranlarının hızla düştüğü günümüzde uygun fiyat ve kaliteli malzeme ilkesinden taviz vermemektir.

Daha fazlası için Moda Eşarp hazırlanmakta olan websitesini ve adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siteye gitmek için tıklayın

Projenizi beraber gerçekleştirmek için iletişime geçin !

MURAT DENİZ WORKSHOP © 2017 | BLOG